Zlevněné zboží Bioderma Abcderm H2O micelární roztok 1 l

Bioderma Abcderm H2O micelární roztok 1 l - 21% sleva


Bioderma Abcderm H2O micelární roztok 1 l
465,- Kč

Původní cena: 585,- Kč


Bioderma Abcderm H2O micelární roztok 1 l z kategorie matka a dítě, kosmetika a hygiena, péče o pokožku, se slevou kupte přes Sleva123.cz.

Získejte tento produkt se slevou z obchodu Dr.Max a budete spokojení s dodaným Bioderma Abcderm H2O micelární roztok 1 l .

Mimořádně jemný čisticí micelární roztok, který netvoří pěnu a není potřeba ho oplachovat. Společnost BIODERMA vyvinula na základě průlomových moderních poznatků micelární roztoky. ABCDerm H2O, přípravek vyvinutý pro obzvlášť citlivou pokožku miminek a malých dětí, je micelární voda, která jemně čistí zadeček, kožní záhyby, obličej, ruce i celé tě...líčko. Obsažené micely vytvářejí z nečistot dokonalé mikroemulze, ale zároveň respektují rovnováhu pokožky (neobsahují mýdlo, mají fyziologické pH). Je velmi příjemné přípravek používat a výborně je snášen. ABCDerm H2O zjemňuje podráždění a zčervenaní pokožky a pomáhá zachovávat hydrolipidový film. ABCDerm H2O se nemusí oplachovat, neboť neobsahuje mýdlo. Návod k použití: Zadeček: po každé výměně plenky ho jemně očistěte vatovým tampónem nasáknutým přípravkem ABCDerm H2O, aby jste odstranili nečistotu a případný nadbytek ochranného krému. Obličej, pokožka hlavy a kožní záhyby: jemně očistěte vatovým tampónem nasáknutým přípravkem ABCDerm H2O. Nanášení opakujte až do chvíle, dokud vatový tampón nezůstane po použití čistý. Jemně vysušte lehkým dotykem. Vlastnosti: Na zadeček, kožní záhyby, obličej i tělo. Odstraňuje znečištění bez nebezpečí podráždění. Respektuje jemnou pokožku miminek a malých dětí. Neobsahuje mýdlo ani fenoxyetanol, je hypoalergenní. Složení: AQUA/WATER/EAU, POLYSORBATE 20, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, ALLANTOIN, DISODIUM PHOSPHATE, DISODIUM EDTA, CITRIC ACID, CETRIMONIUM BROMIDE, FRAGRANCE (PARFUM). Balení: 1000 ml Zdroj: www.bioderma.com/cz

Produkt je výrobek značky Bioderma ,distribuovaný s EAN kódem 3401578379715.

Sdílejte obsah s přáteli

Podívejte se na zlevněné podobné kusy jako je Bioderma Abcderm H2O micelární roztok 1 l